שיפוץ חדר אמבטיה 2023 - ריכזנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת

חדר אמבטיה הוא הרבה יותר מסתם חדר בבית, הוא המקדש שלנו, המקום שבו אנחנו מבלים את הזמן שלנו עם עצמנו ומנקים את המחשבות. זהו מקום של ניקיון, טוהר ורוגע, נותן את הטון ליום שלכם. 

עבור רבים, זהו החדר מועדף בבית, ושמירה על הנראות שלו זה חשוב. ריכזנו עבורכם כל מה שאתם צריכים לדעת על שיפוץ חדר אמבטיה, כדי שתוכלו לבחור את פרויקט השיפוץ הבא שלכם בראש שקט.

שיפוץ אמבטיה

מבוא לשיפוץ חדר אמבטיה

שיפוץ חדר אמבטיה דורש תכנון מוקדם, קבלנים אמינים וחומרים איכותיים. מאוד חשוב ברגע שאתם חושבים על שיפוץ חדר האמבטיה שתהיה לכם תמונה ברורה של איך החדר אמור להראות: מרצפות, אסלה, כיור, אמבטיה או מקלחון, עציצים, חלונות ואפילו עד לצבע הקיר וסוג הוילון.

עליכם להכנס לפרטים הקטנים על מנת שהכל בסופו של דבר יראה מזמין ונוח. (כן גם לרמת הדיספנסר)

שיפוץ חדר אמבטיה קומפלט

בחירת קבלן השיפוצים שלכם

כדי להבטיח שיפוץ מוצלח, חיוני לבחור קבלן בעל מוניטין. תחפשו קבלנים עם ניסיון בשיפוץ חדרי אמבטיה שיוכלו לתת לכם הערכה ברורה כמה עולה השיפוץ. מחיר שיפוץ יסודי בחדר האמבטיה יתחיל באזור ה-10000 שקלים ויטפס מעלה לפי הדרישות שלכם. 

במידה ואתם לא רוצים להשקיע סכומים שכאלה בחדר האמבטיה אנחנו ממליצים לפחות להזמין צבעי דירות שיצבע לכם את המקלחת, תוסיפו קצת עציצים, תחליפו דיספנסרים, מתקן לעיתונים ובום!, הפחתם חיים בחדר האמבטיה שלכם.

תכנון ראשוני לשיפוץ חדרי אמבטיה

לפני תחילת עבודה כלשהי, חיוני לתכנן בצורה יעילה כדי להבטיח תוצאות מיטביות. תכנון נכון מאפשר ביצוע שלב אחר שלב של השיפוץ ועבודה יסודית ללא תקיעות, תתכננו לוח זמנים מסודר, מצאו מבעוד מועד את העיצוב שאתם רוצים ומאיפה לקנות את האלמנטים העיצוביים, והשיפוץ שלכם יסתיים מהר.

תבקשו מהקבלן שייתן לכם לוח זמנים מסודר ותאריכים של מתי מגיע כל איש מקצוע ותקבעו דד ליין מסודר, ככה תוכלו להמשיך באורח החיים שלכם בלי הפתעות, כשהכל מסודר, הכל הולך חלק.

כמה עולה שיפוץ חדר אמבטיה

עיתוי שיפוץ חדר האמבטיה

משך שיפוץ חדר אמבטיה תלוי במספר גורמים, ביניהם היקף העבודה וסוג חדר האמבטיה. במהלך הפגישה הראשונית והצעת המחיר, הקבלן שלכם צריך לספק ציר זמן משוער, תנו לקבלן שלכם להציג לוח זמנים מדויק של השיפוץ, מתי מגיע כל איש מקצוע ותאריך דד ליין סופי.

גורמי עלות עבור שיפוץ חדר אמבטיה

עלות שיפוץ חדר אמבטיה משתנה בהתאם להיקף העבודה הנדרש. ככל שיש יותר אלמנטים לגעת בהם, כמו ריצוף, צביעה, איטום רצפות ואינסטלציה, כך המחיר גבוה יותר, בנוסף הזמנת חלקים לפי עיצוב אישי גם ייקר את המחיר: אם אתם רוצים אמבטיה או מקלחון לא סטנדרטיים לפי מידות ודרישה אישית תצפו לתוספת מחיר, כנל לגבי כיור, אסלה, חלונות ומנורות.

שיפוץ מקלחת

עלות ממוצעת לשיפוץ חדר אמבטיה מלא

בהתאם לגורמים שונים, העלות הממוצעת לשיפוץ חדר אמבטיה מלא יכולה לנוע בין 10,000-30,000 ₪, רוב השיפוצים יסתימו בטווח המחירים הזה, אך לעיצובים מיוחדים בהתאמה אישית מיוחדת כמובן שהמחירים יכולים להשתנות.

שיפוץ חדר אמבטיה בדירה שכורה

גם אם אתם גרים בדירה שכורה, חדר אמבטיה משופץ יכול לשפר משמעותית את חווית המגורים שלכם, במידה והבעל דירה מסכים להשקיע אז הרווחתם, אם לא, אנחנו היינו ממליצים לכם לא להשקיע בדירה של מישהו אחר כמובן, אך היינו עדיין ממליצים על צביעת החדר, הוספת עציצים ואלמנטים שיוכלו לנוע איתכם לדירה הבאה במידה ותעזבו.

במידה ואתם רוצים עדיין לשפץ את חדר האמבטיה בדירה השכורה, מכל סיבה שכזאתי או אחרת (דירה לטווח ארוך וכדומה), היינו פועלים לשיפוץ על פי תקציב: צביעת חדר האמבטיה, החלפה לאמבטיה סטנדרטית או מקלחון סטנדרטי חדש, ומשפצים אך ורק את מה שחייבים להחליף.

מחיר שיפוץ אמבטיה

שלבי טרום שיפוץ

לפני השיפוץ נתכנן את הכל בקפידה, במידה והצנרת היא ישנה והריצוף מתפרק, אנחנו נרצה להחליף את הצנרת ואת הריצוף ורק לאחר מכן להמשיך את המלאכה, במידה ולא תחליפו את הצנרת יוכלו להתפתח בעיות עתידיות שיהיה חבל לא לפתור מראש.

מניעת עובש ופטריות

חדר האמבטיה מהווה נקודה לעובש ופטריות בשל הלחות הגבוהה שלו. יש להקפיד על שימוש בחומרים המונעים חלחול נוזלים לקיר וצמיחת עובש ופטריות, צביעת המקלחת עם צבע אקרינול (צבע אקרילי מיוחד למקלחות) תמנע עובש על הקירות לאורך זמן. (לעומת צבע רגיל) 

שימוש בסיד או תליית תמונות עץ במקלחת יגדילו את הסיכוי לעובש, הקפידו לאוורר את המקלחת לאחר כל שימוש על ידי פתיחת חלונות ודלתות ותקפידו לנקות את המקלחת עצמה באקונומיקה אחת לשבוע, כך תשמרו על היגיינה וגם תמנעו פטריות ועובש בעתיד.

כמה עולה לשפץ חדר אמבטיה קטן

האומנות של בחירת הריצוף הנכון

אי אפשר להפריז בחשיבות הריצוף הנכון. ריצוף בחדר האמבטיה חייב להיות עמיד במים ולא מחליק, אחרת זה יכול להוות סכנת חיים. בנוסף, הוא צריך להשלים את האסתטיקה העיצובית הכוללת של חדר האמבטיה. בין אם אתם בוחרים באריחי קרמיקה, ויניל, או אפילו שיש, הקפידו לקחת בחשבון את היתרונות והחסרונות שלהם, במיוחד מבחינת תחזוקה ואריכות ימים. בחירת הריצוף עשויה להשפיע באופן משמעותי על תקציב השיפוץ הכולל, ולכן חשוב לאזן בין הרצון שלכם ליוקרה לפרקטיות.

אינסטלציה

בין אם אתם משפצים חדר אמבטיה גדול או קטן יותר, מערכות אינסטלציה יעילות הן קריטיות. צנרת דולפת או ניקוז לא יעיל עלולים להוביל לנזקים מבניים חמורים לאורך זמן, שלא לדבר על המטרד שהם עלולים לגרום בשימוש יומיומי. 

תהליך שיפוץ חדר האמבטיה שלכם חייב לכלול בדיקה יסודית של הצנרת הקיימת ושדרוגים או החלפות נחוצים. בתור שיפוצניקים במשך שנים, אנו אומרים לכם כבר מעכשיו: בדיקת הצנרת במהלך השיפוץ היא אחד הדברים הכי חשובים שיש לעשות, אם לא הכי חשוב.

מחיר שיפוץ חדר אמבטיה

פריסת חדר האמבטיה האידיאלית

פרסית חדר האמבטיה האידיאלית מורכבת מהמון אלמנטים כגון:

 • מקלחת

 • אמבטיה

 • כיור

 • שירותים

 • דיספנסר

 • מתקן מגבות

 • ריצוף רצפה

 • אריחים

 • חלונות

 • מראה

 • ועוד ועוד ועוד….

יצירת פריסת חדר אמבטיה אידיאלית דומה לפתרון חידה מורכבת. כל אלמנט, מהמקלחת, האמבטיה, הכיור, השירותים ועד ליחידות האחסון, חייב להיות ממוקם בקפידה לפונקציונליות מיטבית. מיקום אסטרטגי של רכיבים אלה יכול לגרום לחדר להיראות מרווח יותר, ללא קשר לגודלו האמיתי. יתר על כן, פריסה מתוכננת היטב חיונית להבטחת פרטיות ונוחות.

אמבטיה לפני ואחרי

תאורה – מגדירה את האווירה בחדר

חדר אמבטיה מואר כמו שצריך יכול לעשות עולם של הבדל. בין אם זה לאיפור/גילוח/רגיעה באמבטיה, תאורה עושה הבדל של שמיים וארץ.

אנחנו יכולים לעזור לכם לנווט בעולם העצום של מגמות עיצוב חדרי אמבטיה ולייעץ בכל דבר. זכרו, למרות שזה נהדר לשלב טרנדים עדכניים, בחירה בעיצוב מינימליסטי בעל אופי יכול להוסיף ערך מתמשך לבית שלכם (שיש, אומנות ועוד).

שיפור שטח האחסון

חדר אמבטיה חסר אחסון הולם יכול להפוך במהירות לעמוס ולא מאורגן. בעת תכנון שיפוץ חדר האמבטיה, חיוני לשלב מספיק פתרונות אחסון. פירוש הדבר יכול להיות התקנת כיור עם מקום רב בארון, הוספת מדפים מעל האסלה, או אפילו שילוב ארונות שקועים. אנו מבינים את החשיבות של איזון בין משיכה אסתטית לפונקציונליות ושואפים למקסם את פוטנציאל האחסון של חדר האמבטיה שלכם מבלי להתפשר על הסגנון והעיצוב.

שיפוץ חדר רחצה

יצירת אווירה כמו ספא

אתם יכולים להגדיל ראש ולהפוך את חדר האמבטיה שלכם לחדר ספא של ממש. תחשבו על אמבטיות זרמים, ראש מקלחת גשם, רצפות מחוממות ואפילו מערכת סאונד מובנית להשמעת מוזיקה מרגיעה. שיפוץ חדר האמבטיה שלכם יכול להפוך את החלל שלכם למקום שכל יום אתם יכולים להירגע בו מחדש.

שיקולי נגישות ובטיחות

חדר האמבטיה עלול להיות מקום לא בטוח והמון תאונות קורות בו, במיוחד עבור קשישים ואנשים עם בעיות ניידות. בעת שיפוץ חדר האמבטיה, חשוב לקחת בחשבון תכונות נגישות ובטיחותכגון מוטות אחיזה לאמבטיה והמקלחת, שימוש בחומרי ריצוף מונעי החלקה, שילוב מקלחון או אמבטיה, או אפילו התאמת גובה הכיור והאסלה לגישה קלה יותר. הצוות שלנו מנוסה ביצירת חדרי אמבטיה הנותנים מענה לצרכים המיוחדים הללו, מה שמבטיח סביבה בטוחה ונוחה יותר לכל המשתמשים.

כמה עולה לשפץ אמבטיה

בחירת אביזרי האמבטיה הנכונים

אביזרי אמבטיה כגון ברזים, מקלחונים ואפילו מוט למגבות ממלאים תפקיד משמעותי בהגדרת המראה והתחושה הכלליים של החלל. אנו עובדים עם מגוון ספקים איכותיים כדי להציע לכם מבחר נרחב של אביזרים, לעזור לכם למצוא פריטים התואמים את הסגנון והתקציב שלכם.

איזון בין איכות ועלות

שיפוץ חדר אמבטיה הוא השקעה משמעותית, וחשוב למצוא איזון בין איכות לעלות. למרות שזה עשוי להיות מפתה לקצץ בעלויות על ידי בחירה בחומרים או מתקנים זולים יותר, חשוב לזכור שאיכות לעתים קרובות שווה לעמידות. השקעה בפריטים באיכות גבוהה כעת יכולה לחסוך ממכם החלפות ותיקונים תכופים בהמשך. יחד עם זאת, אנו מבינים את החשיבות של שמירה על התקציב שלכם. הצוות שלנו יעבוד איתכם כדי למצוא פתרונות חסכוניים שאינם מתפשרים על האיכות, ויבטיח שתקבלו את התמורה הטובה ביותר לכספכם.

בשיפוץ חדר אמבטיה את כל ריצוף וחיפוי הם חובה כולל החלפת צנרת

תהליך השיפוץ – למה לצפות

במהלך תהליך השיפוץ, הצוות שלנו יעבוד במרץ על מנת למזער את ההפרעות בחיי היומיום שלכם. אנו מבינים שחדר האמבטיה שלכם בשיפוץ יכול להיות לא נוח או לא נגיש, ואנו שואפים להשלים את הפרויקט בזמן וביעילות. אנו נעדכן אותכם בהתקדמות, נתייחס לחששות או לשאלות שיהיו לכם במהלך הדרך ונעבוד לפי לוח זמנים מסודר על מנת שתהיה לכם את ההערכה הטובה ביותר מתי יגמר הפרויקט.

לאחר שיפוץ – להבטיח את שביעות הרצון שלכם

לאחר סיום השיפוץ, העבודה שלנו לא הסתיימה. אנו נדריך אותכם דרך חדר האמבטיה המשופץ החדש שלכם, ונסביר את התכונות והפונקציות של כל אלמנט. כמו כן, נטפל בכל החששות או הבעיות שיש לכם, על מנת להבטיח שאתם מרוצים לחלוטין מהתוצאה הסופית. חדר האמבטיה ששופץ לאחרונה הוא לא רק חלל, הוא משקף את מי שאתם ואת האופי שלכם.

כחברה מקצועית לשיפוץ חדרי אמבטיה, אנו מאמינים במתן שירות מקיף הדואג לכל היבט של התהליך. מתכנון ראשוני ועד בדיקות לאחר שיפוץ, אנו שואפים לספק חוויה חלקה שתביא לחדר אמבטיה שתאהבו במשך שנים רבות.

הצעת מחיר של שיפוץ מקלחת קטנה

תמיכה בפתרון בעיות

במקרה הבלתי סביר שתיתקלו בבעיות כלשהן בחדר האמבטיה המשופץ שלכם, אנו מספקים תמיכה שוטפת כדי לפתור בעיות. בין אם זה ברז דולף או כל דבר אחר, הצוות שלנו זמין לטיפול. אנו מדגישים את המחויבות שלנו לספק לא רק שיפוץ באיכות גבוהה, אלא גם חווית לקוח מעולה.

אמון, אחריות, איכות ושביעות רצון

אמון, אחריות, איכות ושביעות רצון הלקוחות הם אבני היסוד של השירות שלנו. אנו מבינים כי שיפוץ חדר אמבטיה הוא התחייבות משמעותית, הן מבחינה כלכלית והן מבחינה רגשית. אנו גאים בכך שכל שלב בתהליך יתבצע בזהירות ובמקצועיות מירבית תוך מתן תוצאה סופית שלא רק שתעמוד בציפיותיכם אלא תעלה עליהן, כמובן שעל כל תהליך שיפוץ תקבלו אחריות ל-3 שנים, שבהן תהיו מכוסים על צנרת ונזקי צד ג' במקרה שהשיפוץ גרם נזק לשכנים.

לסיכום, שיפוץ חדר אמבטיה מוצלח מצריך תכנון מחושב, ביצוע קפדני וטיפול שוטף. בבחירה בנו כשותפים לשיפוץ, תוכלו להיות בטוחים שהפרויקט שלכם יטופל במקצועיות, מחויבות ואיכות. אנו מזמינים אותכם לעשות את הצעד הראשון לקראת חדר האמבטיה החלומי שלכם עוד היום. בואו נדון כיצד נוכל להפוך את החזון שלכם למציאות.

חידוש חדר אמבטיה עם קבלן

תוכן עניינים

מבצע על צביעת דירה

השאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם

או