למה כדאי לעשות ריצוף דמוי פרקט בבית?

ריצוף דמוי פרקט

שתפו:

סלון רחב ידיים מעוצב עם פרקט עץ מבריק ויפהפה הוא משאת נפשם של רבים, שכן אנשים רבים אוהבים מאוד את החזות שיש לפרקט ויש להם את הרצון לעצב את משטחי העץ הללו בכל החדרים בבית. אך עץ מצריך טיפול רב ועלותו מאוד יקרה. לכן, כיום יש פתרון מושלם למצב זה, שיעניק לכם גם את הנראות של פרקט עץ בבית וגם את הקלות של ניקיון ותחזוקה של רצפות רגילות.

רצפות מעוצבות כרצפת פרקט

ריצוף דמוי פרקט מעניק לכם את כל היתרונות שאתם יכולים לחשוב עליהם, הרי הם לפניכם:

תחזוקה – התחזוקה שלו היא כזו כשל מרצפות רגילות. כעת תוכלו ליהנות משטיפת הרצפות שלכם עם מים וסבון כפי שאתם רגילים, ולא תזדקקו לחומרים מיוחדים השומרים על פרקט עץ.

נראות – ריצוף דמוי פרקט מאפשר לכם ליהנות מריצוף שנראה בדיוק כמו פרקט עץ מקורי. תוכלו לבחור מתוך שלל דוגמאות קיימות המדמות את פרקט העץ באופן מושלם.

חיפוי בכל מקום – יתרון נוסף הוא שניתן לחפות את כל המשטחים. הכוונה היא שניתן לחפות גם את הרצפה וגם את הקירות בבית, כמו בחדרי האמבטיה וליצור הרמוניה ואחדות בין הרצפה לקירות. 

בלאי נמוך – שלא כמו פרקט שיכול להתבלות, להישרט ולהיהרס במגע עם מים, בריצוף דמוי פרקט אין לכם את הבעיות הללו. המרצפות הן עמידות מאוד, ניתן לשטוף אותן היטב עם מים, הן לא נשרטות וישרתו אותכם לאורך זמן.

עלויות – כמו בכל דבר לנושא של עלויות יש חשיבות מכרעת. עם ריצוף שהוא דמוי פרקט תוכלו ליהנות מעלויות זולות יותר מאשר התקנה של פרקט עץ אמיתי שעולה הון לא מבוטל.

עולם שלם של סגנונות

עוד יתרון מובהק של ריצוף מסוג זה הוא, שהריצוף מגיע בשלל גוונים המדמים את גווני העצים שונים. תוכלו למצוא גוון בהיר כמו של עץ אלון, תוכלו למצוא גוון כהה יותר כמו של אגוז ועוד שלל גוונים עשירים ממש כמו אלו שהייתם מוצאים בטבע. ואם זה לא מספיק, תוכלו לבחור גם בשלל דוגמאות עיצוב שונות כמו סגנון פישבון, מראה של עץ טבעי שאינו מלוטש וכמובן סגנון חלק ונקי כשל פרקט עץ אמיתי. 

חיפוי לחללי חוץ

יתרון נוסף של ריצוף המדמה פרקט הוא שניתן לחפות איתו גם את חללי החוץ. אם יש לכם מרפסת ואתם רוצים להרגיש שאתם יוצאים החוצה אל "דק" מעץ, או אם יש לכם גינה ענקית ואתם רוצים לחפות בה אזור ישיבה מדליק שיראה כאילו הכול עשוי מעץ. תוכלו אפילו ליצור הרמוניה בין הריצוף של פנים הבית לריצוף של חלל החוץ שלכם וליצור בעין מראה אחיד והרמוני, שרק המסילות של דלתות ההזה בסלון יפרידו בין הריצוף הפנימי לחיצוני.  

תמונה שמכילה בתוך מבנה, עיצוב פנים, רצפה, קיר

התיאור נוצר באופן אוטומטי

מאמרים נוספים: